Artelta Sedacia zostava MEGIS Farba: Megis - Lukso 40

87

1244.00 €

Výrobca:Artelta

Pozrieť v obchode

.. alebo prejsť do kategórie Sedačky 3+2+1

Artelta Sedacia zostava MEGIS Farba: Megis - Lukso 40

Jedným zo základných prvkov, ktoré môžu ovplyvniť výzdobu vašej obývačky, je samozrejme zostava, ktorá zmení interiér každej obývačky. Moderná zostava MEGIS vhodná do obývačky. Táto úžasná zostava obsahuje pohovku, kreslo a taburetku.

Súprava je ríšou jemnosti a navyše očarí svojim očarujúcim dizajnom. Nábytok je čalúnený, má krásnu prírodnú úpravu - upúta pozornosť mnohých. Moderné oceľové čierne nohy ich robia jedinečnými, pretože majú veľmi nezvyčajný vzhľad. Výsledkom je, že jednoduché kusy nábytku sa stávajú dizajnovejšími. Pri výbere setu MEGIS si môžete vybrať jednu z mnohých krásnych farieb poťahov. Vďaka tomu si ľahšie vytvoríte svoj vysnívaný kútik na oddych. Nábytok zo zostavy MEGIS je navyše aj veľmi pohodlný a pohodlný, o čo sa stará vlnitá pružina a vysoko elastická HR pena, ktorou sú nábytkové sedačky vybavené. Základom pohoviek je pena T25, ktorá je vysoko odolná voči deformácii. Sedačka, kreslo a taburet sú tiež skvelým riešením, keď radi trávite večery s rodinou a priateľmi. 

Moderná pohovka MEGIS má úložný priestor, je rozkladacia. Spacia plocha o rozmere 200 x 145 cm. Pohovka je celočalúnená aj zo zadnej strany. Lakťové opierky sú ozdobené prešívaním. Nožičky na pohovke sú vpredu oceľové, plastové vzadu. Pohovka, je vyrobená vo viacerých farebných prevedeniach. Je vhodná aj do menších priestorov viď. video MEGIS. 

Farebné prevedenie:

Megis - Lukso 40 Megis - Lukso 24 Megis - Velvetmat 38 Megis - Velvetmat 06 Megis - Nube 45 Megis - Nube 45 Megis - Nube 06  Megis - Gojo 101 Megis - Sola 18 Megis - Sola 04 Megis - Loco 35 Megis - Flores 22 Megis - Softis 11 Megis - Softis 17 Megis - Softis 33 Megis - Softis 66 Megis - Poco 07 Megis - Poco 100

Rozmery(ŠxHxV): 

pohovka -  250 cm x 95 cm x 90 cm, výška sedu 40 cm, hĺbka sedu 58 cm  kreslo - 102 x 94 x 87cm  taburetka 82 x 68 x 42 cm

Plocha na spanie: 200 x 145 cm

Materiál: látka / kov / PVC 

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!

[zobraziť celý popis]

Recenzie na Artelta Sedacia zostava MEGIS Farba: Megis - Lukso 40

K tomuto produktu ešte nebola pridaná recenzia ...
Hodnotenie produktu
star_border star_border star_border star_border star_border
keyboard_arrow_up